2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Szprotawa
Novoferm Polska sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant bram przemysłowych i systemów przeładunkowych

Wynagrodzenie

6 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szprotawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Novoferm już od ponad 60 lat specjalizuje się w produkcji wielu rodzajów bram i drzwi stosowanych w budynkach przemysłowych i mieszkalnych. Szeroki wybór różnych wersji wykonania, wykończeń, sterowników i opcji instalacji oznacza, że zawsze znajdą Państwo rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb. Oferujemy obsługę całego procesu – począwszy od doradztwa, poprzez projektowanie, wykonanie i montaż, a skończywszy na pomocy w pracach budowlanych, jeśli jest potrzebna. Dbamy oczywiście o wszystkie aspekty bezpieczeństwa, łącznie z odpowiednimi normami i przepisami prawnymi – w ten sposób oszczędzając klientom wiele pracy. Oprócz bram i drzwi przemysłowych oraz przeciwpożarowych Novoferm oferuje również doki przeładunkowe do załadunku i rozładunku towarów na terenie budynku. Jako spółka grupy Sanwa Shutter Corporation, czołowego producenta drzwi, bram garażowych oraz innych produktów wyposażenia budynków na całym świecie, firma Novoferm gwarantuje Państwu również dostęp do najnowszych rozwiązań. W związku z rozwojem firmy szukamy osobę na stanowisko serwisanta ze Szprotawy lub okolicy.

Zakres obowiązków:

- naprawa i konserwacja bram przemysłowych oraz ramp przeładunkowych

- diagnozowanie i rozwiązywanie usterek

- wsparcie techniczne użytkowników końcowych

- współpraca ze służbami utrzymania ruchu klientów posiadających produkty Novoferm

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

- doświadczenie w pracach elektrycznych i mechanicznych

- dyspozycyjność

- wysoka kultura osobista

- samodzielność w działaniu

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenia

- profesjonalne wdrożenie techniczne oraz produktowe

- umowę o pracę na pełen etat

- stabilne zatrudnienie

- przyuczenie do wykonywanego zawodu

- karta Multisport

- prywatna opieka medyczna

Lokalizacja

Szprotawa,

Lubuskie

Lubuskie, Szprotawa
ID: 911924919