2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Racibórz
Dodane 05 kwietnia 2024

Serwisant Chłodniarz Instalator - Klimatyzacja Wentylacja Automatyka

Wynagrodzenie

5 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Racibórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Znasz się na instalacjach klimatyzacji i wentylacji?

A może znasz kogoś, kto się zna?

Poszukiwana osoba do pracy w firmie zajmującej się serwisem i montażem instalacji klimatyzacji, wentylacji, oraz pomp ciepła.

Pracując z nami otrzymasz:

• pracę w stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku od ponad 30 lat

• bezpieczeństwo zatrudnienia w oparciu o umowę,

• wynagrodzenie zasadnicze na poziomie rynkowym oraz premie uzależnione od efektów pracy,

• profesjonalne narzędzia pracy,

• szkolenia branżowe, seminaria, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

• pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze OZE

• praca w młodym kreatywnym zespole

• dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań i zarządzanie częścią własnego czasu pracy

W zamian oczekujemy:

•Minimum rocznego doświadczenia w branży na podobnym stanowisku

•Znajomości technologii instalacji sanitarnych i HVAC

•Dobrych umiejętności manualnych ( obsługa narzędzi, elektronarzędzi)

•Dobrej sprawności fizycznej, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

•Umiejętność czytania schematów elektrycznych i automatyki sterującej

•Sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania

•Dyspozycyjność oraz punktualność

•Samodzielności i inicjatywy w działaniu

•Prawo jazdy kat. B

Jakie zadania czekają na Ciebie?

• Montaż, serwis i konserwacja -instalacji klimatyzacji, układy VRF, Multi split, pojedyncze jednostki, pompy ciepła, instalacje wody lodowej

• Montaż, serwis i konserwacja instalacji wentylacji,

• Diagnoza i usuwanie awarii wyżej wymienionych instalacji

Idealnie jeśli:

•posiadasz wykształcenie średnie techniczne, preferowane elektroenergetyczne,

•masz doświadczenie w zakresie eksploatacji urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, oraz infrastruktury budynku

•posiadasz uprawnienia: f-gaz, sep, uprawnienia do lutowania twardego

Dołącz do naszego zespołu!

Masz dodatkowe pytania?

Zapraszamy do kontaktu

Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Racibórz,

Śląskie

Śląskie, Racibórz
ID: 909511370