2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Podlaskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Białystok
  6. Pozostałe oferty pracy - Bojary
Dodane 18 kwietnia 2024

Serwisant drukarek, obsługa klienta ksero.

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Copy-Tech  Autoryzowany serwis kserokopiarek, drukarek. Nasza siedziba znajduje się przy ulicy Świętojańskiej w Białymstoku.

Jesteśmy serwisem z wieloletnim doświadczeniem na rynku, oferujemy naprawę oraz sprzedaż urządzeń biurowych. Dodatkowo w tej samej siedzibie świadczymy usługi ksero.

Poszukujemy pracownika na stanowisko serwisanta drukarek oraz obsługi klientów.

Praca w godzinach 8:00 do 16:00 od Poniedziałku do Piątku

Opis stanowiska pracy:

Naprawa urządzeń biurowych (drukarki, kserokopiarki)

Obsługa klienta (przyjmowanie drukarek, obsługa ksero)

Oczekujemy:

Biegłej obsługi komputera i internetu. Znajomości Microsoft Office.

Znajomości języka Polskiego w stopniu zaawansowanym

Znajomości języka Angielskiego w stopniu komunikatywnym

Osoby, która ma smykałkę do elektroniki, naprawiania urządzeń.

Osoby uczciwej, komunikatywnej, chętnej do pracy.

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Przeszkolenie do wykonywanej pracy.

Możliwe różne formy zatrudnienia.

Praca stacjonarnie w Białymstoku.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 912619156