2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Radom
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant-Elektromechanik elektronarzędzi oraz maszyn do lasu i ogrodu

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy pracownika na stanowisko serwisant urządzeń spalinowych i elektronarzędzi w naszym serwisie i wypożyczalni w siedzibie firmy

Miejsce pracy PAJM Radom ul. Kierzkowska 2 (osiedle Halinów)

O nas:

·         Od 25 lat sprzedajemy i serwisujemy maszyny budowlane, maszyny do lasu i ogrodu, elektronarzędzia. Sprzedajmy również akcesoria do tych urządzeń.

·         Jesteśmy autoryzowanym dilerem wielu sprawdzonych i znanych na rynku firm (np Bosch, Cedrus, Cub-Cudet, Dewalt, Fogo, Honda, Makita, Oleo-Mac, Stihl,)

·         Oprócz sprzedaży stacjonarnej w 2 naszych salonach sprzedaży, prowadzimy również sprzedaż za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oraz portalu aukcyjnego Allegro

Oferujemy:

·         Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, szkolenia w siedzibach firm współpracujących z nami.

·         Wynagrodzenie zależne od zaangażowania, stażu pracy i umiejętności pracownika: Wypłata to podstawa  + prowizja od indywidualnie wypracowanego zysku

Na wysokość prowizji ma wpływ sezonowość branży.

·         Ubezpieczenie grupowe w PZU Zdrowie (z opieką medyczną) po miesięcznym okresie próbnym

·         Pomoc we wdrożeniu się w obowiązki doświadczonego zespołu serwisantów

Oczekujemy:

·         Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i budowania pozytywnych relacji z Klientami i współpracownikami

·         Umiejętności planowania i organizowania czasu pracy

·         Inicjatywy w działaniu i zaangażowania

·         Praktycznej znajomości pakietu MSOffice

·        Chęci rozwijania się

·         Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Wymagamy:

·         Uczciwości, samodzielności oraz odpowiedzialności

·         Doświadczenia w naprawie silników spalinowych i elektrycznych

·         Praktycznej umiejętności czytania schematów serwisowych

Zakres obowiązków:

- Kontakt z klientem

- Tworzenie zleceń serwisowych,

- Diagnozowanie i naprawa elektronarzędzi, maszyn ogrodniczych, leśnych i budowlanych

- Zamawianie części zamiennych na podstawie schematów serwisowych

- Wydawanie maszyn po naprawie

- Sprzedaż części i akcesoriów

Podsumowanie:

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV przez portal.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie, i umówimy na spotkanie

Zatrudnienie planujemy w maju 2024

Na rozmowę kwalifikacyjną prosimy o zabranie dokumentów poświadczających dane zawarte w CV (świadectwa pracy, dyplomy itp).

Równocześnie informujemy, że będziemy wymagać zaświadczenia o niekaralności.

Prosimy o zawarcie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 907960428