2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Białystok
  6. Montaż i serwis - Skorupy
Dodane 14 maja 2024

Serwisant Elektrycznych Instalacji Przeciwpożarowych

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Skorupy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

„SPEC-POŻ” dostawca rozwiązań z zakresu ochrony przeciwpożarowej poszukuje osoby na stanowisko:

SERWISANT   ELEKTRYCZNYCH   INSTALACJI   PRZECIWPOŻAROWYCH

Pracowałeś w branży przeciwpożarowej lub masz doświadczenie w zakresie elektryki, być może poszukujemy właśnie Ciebie

 Opis stanowiska pracy:

- serwis instalacji niskoprądowych (systemy przeciwpożarowe),

- okresowe przeglądy systemów,

- diagnozowanie oraz usuwanie uszkodzeń i awarii,

- sporządzanie protokołów z wykonywanych prac.

Wymagania:

- wykształcenie o profilu elektrycznym,

- umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,

-umiejętność  pracy w zespole,

- komunikatywność,

- prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

- uprawnienia SEP,

- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia

Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

Prywatna opieka medyczna

Praca w doświadczonym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie. Na aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Skorupy
ID: 915443170