2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Matplast
Dodane 02 maja 2024

Serwisant grupy montażowej

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

FIRMA MATPLAST  Z  O.O.

Fabryka Okien i Drzwi  PCV i ALU

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy w Polsce jak i w Europie oraz stale rosnącym zainteresowaniem naszymi rozwiązaniami poszukujemy osób na stanowisko:

SERWISANT GRUPY MONTAŻOWEJ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Kontrola jakości dostarczonej stolarki i wykonanych usług.

  • Regulacja okien , drzwi i rolet.

  • Terminowa realizacja reklamacji zgodnie z otrzymanym harmonogramem na dany dzień.

  • Sporządzanie protokołów z danymi umożliwiającymi podejmowanie decyzji o dalszych losach reklamacji.

  • Naprawa, uzgadnianie z klientami dalszych kroków w procesie reklamacyjnym.

  • Dojazdy z serwisem do klienta w całej Polsce i UE.

  • Wysoka kultura osobista.

NASZE WYMAGANIA:

  • Wiedza techniczna.

  • Doświadczenie w branży stolarki otworowej.

  • Znajomość budowy okien.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność samodzielnej pracy zgodnie z wyznaczonymi standardami.

    OFERUJEMY:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o prace.

  •  Konkurencyjne zarobki (zależne od doświadczenia i zaangażowania).

  • Możliwość rozwoju i awansu.

  • Praca w terenie.

    Informujemy, że administratorem Pana / Pani danych osobowych jest Matplast Sp. z o.o. z siedzibą w Nowa Ruda ul. Bożkowska 3. Przetwarzanie danych osobowych będzie prowadzone wyłącznie dla potrzeb przeprowadzania rekrutacji w nawiązaniu stosunku pracy. Ma Pan / Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w innym celu niż cel podany powyżej, jak również wobec przekazywania swoich danych osobowych innym podmiotom oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pan / Pani korzystać w siedzibie administratora danych, jak również drogą pocztową. Podanie danych jest dobrowolne. Zapewniamy całkowitą dyskrecję.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 912607937