2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Włochy
Dodane 26 kwietnia 2024

Serwisant HVAC lub pomocnik do przyuczenia

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zostań częścią zespołu DTS SERWIS!

Do pracy w naszym Oddziale w Warszawie poszukujemy:

Serwisanta urządzeń klimatyzacji, chłodnictwa, wentylacji lub pomocnika do przyuczenia.

Zakres obowiązków:

- serwis i naprawa urządzeń klimatyzacyjnych typu Split, Multi-Split, VRF oraz klimatyzacji precyzyjnej,

- przeglądy i serwis pomp ciepła,

- serwis urządzeń chłodniczych, od małych po duże układy,

- obsługa bieżąca montowanych urządzeń.

Poszukujemy osoby:

- odpowiedzialnej, uczciwej oraz ambitnej,

- zorganizowanej, systematycznej oraz punktualnej,

- świadectwo kwalifikacyjne SEP gr 1, F-Gazy będzie dodatkowym atutem,

- wymagane prawo jazdy kategorii B,

- mile widziane doświadczenie w branży chłodniczej/klimatyzacyjnej,

- mile widziana wiedza z dziedziny elektryki/automatyki/elektroniki.

Co oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- pracę w zgranym zespole,

- niezbędne narzędzia pracy (m.in. sprzęt serwisowy najwyższej klasy),

- grupowe ubezpieczenie oraz opiekę medyczną po okresie próbnym,

- inne benefity i premie wynikające z zaangażowania i ich efektów.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli zgody:

'Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.'

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 663303792