2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Żory
Dodane 25 kwietnia 2024

Serwisant Instalacji Elektrycznych

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Żory

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma Lumen Polska sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Śląsk

Zakres obowiązków:

·        diagnostyka i usuwanie awarii instalacji elektrycznych,

·        wykonywanie instalacji elektrycznych przy przebudowach i modernizacjach,

·        konserwacja i przeglądy instalacji i urządzeń elektrycznych,

·        kontrole i pomiary instalacji elektrycznych,

·        udzielanie wsparcia technicznego,

·        dbałość o dobre relacje z kontrahentami

Wymagania:

·        minimum roczne doświadczenia na podobnym stanowisku,

·        wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne kierunkowe,

·        umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

·        uprawnienia SEP (min E1 do 1kV),

·        prawo jazdy kategorii B,

·        umiejętność pracy w zespole,

·        gotowość do pracy w delegacji,

·        brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości,

·        zdolności manualne

Oferujemy:

·        stabilną, ciekawą pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole,

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        możliwość rozwoju zawodowego,

·        atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania,

·        pakiet socjalny (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska w tytule na adres mailowy lub kontakt 66*******96;

Zainteresowanych prosimy o dołączenie klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (DzU nr 133, poz. 833)".

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Żory,

Śląskie

Śląskie, Żory
ID: 896424815