2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Dębówka
Dodane 22 kwietnia 2024

Serwisant instalacji fotowoltaicznych

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dębówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

Szukamy serwisanta elektryka do naszego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i wykonywanie zgłoszeń serwisowych dla instalacji fotowoltaicznych

  • Kontakt z dostawcami urządzeń i klientami w zakresie zgłoszonych usterek

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych

  • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z wykonywanymi instalacjami

  • Uruchamianie aplikacji do monitoringu instalacji PV

  • Kontrola jakości wykonanych instalacji fotowoltaicznych

  • Pomoc w realizowaniu nowych instalacji fotowoltaicznych

  • Montaż urządzeń elektrycznych, inwerterów , układów automatyki, rozdzielnic elektrycznych AC DC, montaż tras kablowych i inne drobne prace elektryczne

Wymagamy:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy na wysokościach

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka / elektromontera

  • Uprawnienia elektryczne

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Wiedza z zakresu fotowoltaiki

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt b2b

  • Narzędzia do pracy, w tym auto służbowe

  • Benefity sportowe

  • Ubezpieczenie grupowe

Lokalizacja

Dębówka,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Dębówka
ID: 913658915