2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Fabryczna
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant instalacji słaboprądowych

Wynagrodzenie

35 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław i okolice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- wykonywanie serwisu i konserwacji instalacji słaboprądowych,

- realizacja zadań przydzielonych przez kierownika serwisu wg. harmonogramu,

- bieżący kontakt z klientem, usuwanie zgłaszanych wad i usterek instalacji,

- terminowe wykonywanie przydzielonych zadań,

- współpraca z kadrą kierowniczą i pozostałymi działami firmy,

- codzienne raportowanie postępów prac,

WYMAGANIA:

- doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta instalacji słaboprądowych lub podobnym stanowisku,

- min. wykształcenie kierunkowe elektryczne, telekomunikacyjne lub pochodne,

- mile widziane uprawnienia SEP kat. E minimum do 1kV,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- dobra praktyczna znajomość MS Office, AutoCad

- mile widziana znajomość systemów : sygnalizacji pożarowej (Schrack, Polon, Esser, Bosch), oddymiania (D+H, AFG), kontroli dostępu (Roger, itp.) , telewizji przemysłowej (Bosch, Dahua, Hikvision, Novus itp.), sygnalizacji  i włamania (Satel, C&C),

- prawo jazdy kat. B,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- bardzo dobra organizacja pracy,

- dyspozycyjność, dokładność i punktualność.

OFERUJEMY:

- pracę od zaraz

- stabilne i godne warunki zatrudnienia,

- Wynagrodzenie UoP w oparciu o system premiowania,

- wyposażenie w odzież ochronną oraz narzędzia, komputer  i telefon służbowy, auto służbowe,

- pracę w firmie o dobrze  ugruntowanej pozycji na rynku oraz w pełnym wymiarze godzin,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- różnorodność wykonywanych zadań.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przeslanie CV w języku polskim na adres firmowy.

lub kontakt telefoniczny: 71 343 16 76

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 859351080