2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Warszawa
  6. Montaż i serwis - Bielany
Dodane 01 maja 2024

SERWISANT - INSTALATOR systemów i urządzeń ppoż. Warszawa

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bielany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma z branży przeciwpożarowej zatrudni pracownika na stanowisku instalatora systemów przeciwpożarowych.

Zakres obowiązków:

- montaż systemów przeciwpożarowych (SSP, SUG gazowe, systemy oddymiania),

- konfiguracja i uruchamianie instalacji

- wykonywanie okresowych przeglądów instalacji ppoż.

Zdecydowana większość prac na terenie Warszawy i okolic. Doraźnie wedle potrzeb delegacje 1-3 dni.

Wymagania:

·       prawo jazdy kat. B

·       obsługa komputera

·       samodzielność i zaangażowanie

·       odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy,

·       komunikatywność,

·       dyspozycyjność,

·       kultura osobista,

Mile widziane:

·        wykształcenie techniczne w kierunku elektrycznym, elektrotechnicznym lub pokrewne

·       doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie przy serwisowaniu lub montażu systemów ppoż.

·       uprawnienie SEP

Oferujemy:

·       szkolenia wstępne i praca pod kierunkiem doświadczonych pracowników.

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·       wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

·       szkolenia podnoszące kwalifikacje

·       współfinansowane pakiety medyczne dla pracownika i członków rodziny

Dla osób bez odpowiedniego doświadczenia, a chcących się rozwijać w tym zawodzie, oferujemy możliwość doszkolenia.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bielany
ID: 909448266