2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Aneta
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant / instalator urządzeń technicznych

Lokalizacja

Gdańsk, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Kim jesteśmy i co robimy?

Cześć, nazywamy się Pointpack i od 10 lat budujemy rozwiązania IT i usługi serwisowe dla branży handlowej oraz kurierskiej w obszarze infrastruktury pierwszej i ostatniej mili logistyki miejskiej. Jesteśmy zespołem pasjonatek i pasjonatów programowania, których praca pozwala wygodniej dostarczać i nadawać przesyłki. Budowane przez nas rozwiązania pozwalają m.in. na odbieranie paczek w sklepach Żabka w całej Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie audytów lokalizacji urządzeń technicznych,

  • Wykonywanie napraw urządzeń technicznych,

  • Wykonywanie regularnych serwisów i konserwacji (w tym czyszczenie) urządzeń technicznych,

  • Odbiór techniczny po montażu urządzeń technicznych,

  • Montaż automatów kurierskich i urządzeń technicznych,

  • Koordynacja prac montażowych wykonywanych przez firmę zewnętrzną,

  • Montaż i uruchomienie urządzeń technicznych zgodnie z projektem,

  • Montaż i zmiana lokalizacji urządzeń technicznych,

  • Wykonywanie innych czynności zleconych w ramach serwisu urządzeń technicznych, w sytuacji jeżeli nie mieszczą się w czynnościach opisanych powyżej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub o profilu technicznym,

  • Podstawowe umiejętności techniczne z zakresu elektrotechniki,

  • Podstawowe umiejętności elektroniczne,

  • Podstawowe umiejętności informatyczne,

  • Umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego,

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota ( dyżury)

  • praca mobilna

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat,

  • Samochód służbowy,

  • Sprzęt - komputer, telefon.

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego, zdrowotnego oraz pakietu sportowego

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Śródmieście
ID: 911908271