2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Łódź
  6. Kierowca - Polesie
Dodane 26 kwietnia 2024

Serwisant/Kierowca

Wynagrodzenie

3 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Polesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma Promag OZE Sp. z o.o. powstała na początku 1999 roku jako firma usługowo-handlowa z zakresu projektowania, doradztwa, montażu oraz serwisu instalacji centralnego ogrzewania głównie z odnawialnych źródeł energii (OZE).

Opis stanowiska:

  • przegląd techniczny instalacji PV, instalacji solarnych i pomp ciepła

  • wykonywanie podstawowych czynności serwisowych związanych z przeglądem

  • tworzenie raportów i dokumentacji z przeglądów

  • dbanie o zadowolenie klienta

Wymagania:

  • gotowość do odbywania częstych podróży

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy

  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stałe wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny

  • niezbędne narzędzia pracy (łącznie z samochodem służbowym)

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV lub kontakt pod nr telefonu: 51*******57

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Polesie
ID: 912881078