2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Łazy
Dodane 10 kwietnia 2024

Serwisant klimatyzacji

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łazy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Klimar-Serwis oferuje usługi w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji oraz związanej z nimi automatyki poszukuje obecnie pracownika na stanowisko Serwisant klimatyzacji.

Zakres obowiązków

  • serwis urządzeń klimatyzacji i wentylacji na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,

  • obsługa i korzystanie z narzędzi montażowych i pomiarowych,

  • dbałość o poprawne stosunki z klientami.

Nasze wymagania

  • doświadczenie montażu/serwis klimatyzatorów typu split itp.,

  • wysoka kultura osobista, sumienność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy B.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość osobistego rozwoju oraz poszerzenia swoich umiejętności, szkolenia zawodowe.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 60*******09

Lokalizacja

Łazy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łazy
ID: 910756997