2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Straszyn
CNT plus sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Serwisant Klimatyzacji i Urządzeń Chłodniczych

Lokalizacja

Straszyn

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy pracowników na stanowisko serwisanta systemów klimatyzacji i wentylacji. Zapraszamy osoby, które posiadają doświadczenie w branży chłodniczej lub automatyki.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych urządzeń klimatyzacyjnych,

  • diagnostyka i usuwanie awarii urządzeń klimatyzacyjnych,

  • wymiana części w urządzeniach klimatyzacyjnych,

  • wykonywanie podłączeń instalacji klimatyzacyjnych, wodnych, elektrycznych,

  • montaż instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, m in. instalacja i uruchamianie klimatyzatorów, klimakonwektorów, agregatów skraplających, wentylatorów

Wymagania:

  • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

  • Doświadczenie w pracy jako serwisant klimatyzacji. Możliwość przyuczenia.

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz urządzeń pomiarowych

  • Dokładność, dbałość o estetykę pracy, punktualność, przestrzeganie przepisów BHP

  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.

  • Dodatkowym atutem (lecz nie koniecznym ) będzie umiejętność spawania, lutowania twardego bądź uprawnienia F-gazowe oraz uprawnienia elektryczne 1kV SEP

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność czytania schematów elektrycznych i znajomość automatyki

  • Możliwość przyuczenia do zawodu

  • Zarobki uzależnione od doświadczenia

  • Pakiet medyczny

Lokalizacja

Straszyn,

Pomorskie

Pomorskie, Straszyn
ID: 882840796