2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Bielany Wrocławskie
Dodane 26 kwietnia 2024

Serwisant Klimatyzacji i Wentylacji

Wynagrodzenie

7 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Miejsce pracy:

Firma: LG Hi-M Solutek Poland Sp. z o.o. ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie oraz Biskupice Podgórne

Obowiązki:

- Samodzielna diagnostyka i naprawa klimatyzacji,

- Serwis urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych , chłodniczych oraz przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych

- Diagnostyka awarii agregatów chłodniczych oraz innych urządzeń klimatyzacji

- Serwisowanie agregatów wody lodowej i modułów hydraulicznych

- Tworzenie raportów na potrzeby klienta.

Wymagania:

- język angielski – komunikatywny (min.B2),

- prawo jazdy kategorii B obowiązkowe,

- dyspozycyjność do delegacji 2-4 razy w roku.

 Mile widziane:

- kwalifikacje zawodowe (licencje SEP, Certyfikat F-gazy)

- doświadczenie w branży klimatyzacji lub naprawie i instalacji agregatorów chłodniczych

Oferujemy:

- stabilną pracę na pełen etat, umowę o pracę,

- rozwój zawodowy poprzez szkolenia,

- międzynarodowe środowisko pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- dofinansowanie do posiłków 600 zł brutto,

- karta Multisport,

- prywatna opieka medyczna Medicover,

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00,

-płatna godzinna przerwa na lunch od godziny 12:00 do 13:00.

Zapraszamy do aplikacji.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt: 883 847 295 - ida

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hi-M Solutek Poland Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 914591618