2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Małuszów
Dodane 25 kwietnia 2024

Serwisant Małuszów praca

Lokalizacja

Małuszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

SERWISANT lokalizacja Małuszów k. Wrocławia

Oferujemy:

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia

  • Atrakcyjny prowizyjny system wynagrodzenia

  • Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)

  • Jasno określona ścieżka rozwoju zawodowego

  • System szkoleń przygotowujących do pracy

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość szkoleń technicznych i zdobycie dodatkowych uprawnień

  • Prywatna opieka medyczna oraz bogaty pakiet socjalny

  • Woda źródlana i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu

  • Przyjazna atmosfera pracy w stabilnej, międzynarodowej firmie

Nasze oczekiwania:

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Książeczka sanepid lub możliwość wykonania badań przy zatrudnieniu

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Energia i pozytywne nastawienie

  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientem i innymi Pracownikami

Zadania na stanowisku:

•       Czyszczenie/sanityzacja urządzeń dozujących wodę

•       Obsługa i bezpośredni kontakt z Klientem

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Małuszów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Małuszów
ID: 909457998