2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Zielona Góra
Dodane 30 maja 2024

Serwisant Maszyn Barwiących FAST Zielona Góra

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Umowę o pracę w systemie jednozmianowym bez pośredników

 Pracę w młodym rozwijającym się zespole

 Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

 Przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy

 Grupowe ubezpieczenie PZU

 Pakiet opieki medycznej LUX-MED

 Dofinansowanie posiłków SMART LUNCH

 Niezbędne narzędzia do wykonywania serwisów i napraw

 Samochód służbowy przeznaczony do wyjazdów służbowych

 Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji

Główne obowiązki:

Utrzymanie ruchu urządzeń na terenie firmy i kraju

Diagnozowanie i usuwanie usterek – awarii maszyn

Kontrola, konserwacja i bieżące naprawy

Serwis urządzeń - instalowanie sprzętu, rekonfiguracja maszyn

Instalacja oprogramowania sprzętu komputerowego

Oczekujemy:

Wykształcenie średnie lub zawodowe ( mile widziane budowa maszyn, mechanika, elektromechanika )

Prawo jazdy kat. B

Dyspozycyjność

Minimalna wiedza z zakresu budowy, obsługi i eksploatacji maszyn, urządzeń i komputerów

Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1kV lub chęć ich zrobienia

Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jeśli go nie masz nie martw się wszystkiego Cię nauczymy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Foluszowej 112; 2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji. Przetwarzanie jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora – uzyskania informacji o kandydacie oraz prawidłowego i efektywnego przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), a w zakresie innych danych osobowych niż wskazane w art. 221 Kodeksu pracy na podstawie dobrowolnie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO); 3) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia postępowania rekrutacyjnego; 4) W zakresie danych osobowych, które podlegają przetwarzaniu na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; 2) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, prawo wniesienia sprzeciwu wobec zbierania i dalszego przetwarzania swoich danych osobowych; 3) W przypadku skarg dotyczących przetwarzania danych osobowych przez P.W. FAST zachęcamy do kontaktu z nami. W takiej sytuacji przyjrzymy się złożonej skardze i ocenimy jej zasadność, a w razie konieczności skontaktujemy się z użytkownikiem, aby uzyskać dodatkowe informacje. Otrzymanie skargi lub sprzeciwu potwierdzimy w terminie pięciu dni roboczych. Dokładamy wszelkich starań, aby rozpatrywać złożone skargi i zastrzeżenia w ciągu miesiąca. Jeśli podjęcie decyzji nie będzie możliwe w terminie jednego miesiąca, poinformujemy użytkownika o przyczynach zaistniałego opóźnienia oraz o spodziewanym terminie dostarczenia decyzji (nieprzekraczającym sześciu miesięcy od chwili wpłynięcia skargi lub sprzeciwu). W dowolnym momencie przed, w trakcie lub też po zakończeniu opisanej wyżej procedury rozpatrywania skargi użytkownik może też złożyć skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych (UODO). 4) Pani/Pana dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim; 5) Podanie danych osobowych w zakresie przewidzianym w art. 221 Kodeksu pracy tj. - imię (imiona) i nazwisko, - data urodzenia, -dane kontaktowe wskazane przez kandydata, - wykształcenie, - kwalifikacje zawodowe, -przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest wymogiem ustawowym, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, jednak niepodanie danych utrudni przeprowadzenie procesu rekrutacji oraz poinformowanie kandydata o jego wynikach; 6) Podane dane osobowe nie będą podlegały procesowi zautomatyzowanego podejmowania decyzji; 7) W przypadku wniosków lub pytań dotyczących przetwarzania przez nas danych prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu: renata.czulak z dopiskiem „Dane osobowe”.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 918722186