2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Proszówki
Dodane 21 kwietnia 2024

Serwisant maszyn i elektronarzędzi – Bochnia

Lokalizacja

Proszówki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy doświadczonego Serwisanta maszyn i elektronarzędzi, którego cechuje zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz chęć rozwoju. Jeśli jesteś ambitną osobą, która ceni pracę z ludźmi, lubi budować trwałe relacje i potrafi zrozumieć potrzeby Klientów to ta praca jest dla Ciebie.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Diagnostyka i wykonywanie usług serwisowych w maszynach budowlanych/ elektronarzędziach.

  • Opis usterki w systemie, uzupełnianie zestawień.

  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji sprzętu/ elektronarzędzi.

  • Obsługa Klienta w zakresie pomocy technicznej.

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji napraw serwisowych.

  • Rozliczenia z producentami w ramach napraw gwarancyjnych.

NASZE OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie na stanowisku serwisanta maszyn budowlanych/ elektronarzędzi.

  • Znajomość obsługi, budowy i zasad działania maszyn i urządzeń budowlanych/ elektronarzędzi.

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.

  • Konsekwencja w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów.

  • Umiejętność określania priorytetów w zadaniach.

  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Prawo jazdy kat. B.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ

  • Ludzie i atmosfera: tworzymy zespół, w którym dobrze się dogadujemy. Naszą siłą jest pasja i współpraca - zawsze możemy na siebie liczyć.

  • Nowoczesne technologie: korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii, aby ciągle się rozwijać.

  • Niestandardowe myślenie: u nas nie ma rzeczy niemożliwych, lubimy wychodzić poza standardy. Cenimy ludzi proaktywnych o szerokim spojrzeniu na biznes.

  • Biuro: ul. Brzeska 57, 32-700 Bochnia, gdzie czeka na Ciebie nowoczesny serwis i duży parking. Pracujemy stacjonarnie.

  • Zatrudnienie: możesz wybrać dogodną dla Ciebie formę współpracy umowa o pracę, B2B lub umowa zlecenie.

Lokalizacja

Proszówki,

Małopolskie

Małopolskie, Proszówki
ID: 892642851