2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Podlaskie
  5. Montaż i serwis - Wysokie Mazowieckie
Dodane 17 kwietnia 2024

Serwisant maszyn rolniczych

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Serwisant maszyn rolniczych EUROMILK

Miejsce pracy: ul. Przemysłowa 5, 18-200 Wysokie Mazowieckie

O nas : www.euromilk.pl

Co możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dobrych warunkach socjalnych,

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,

  • Jasny zakres obowiązków oraz proces wdrożenia nowego pracownika.

Co jest dla nas ważne:

  • Chęć do nauki i zdobywania doświadczenia

  • Staranność i dbałość o przepisy BHP dla bezpieczeństwa Twojego, całego naszego zespołu

  • Prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania

  • naprawy, bieżące serwisowanie i konserwacja urządzeń / maszyn

  • wykonywanie przeglądów i drobnych napraw konserwacyjnych u klienta,

  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac,

  • dbanie o stan techniczny maszyn,

  • dbanie o porządek w miejscu pracy (stosowanie się do standardów higieny i bezpieczeństwa pracy).

Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja

2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie

z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27

kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Wysokie Mazowieckie,

Podlaskie

Podlaskie, Wysokie Mazowieckie
ID: 816995934