2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Szczerców
Dodane 15 kwietnia 2024

Serwisant - mechanik

Lokalizacja

Szczerców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjne EMTECH Sp. z o.o. z siedzibą w Szczercowie jest prężnie rozwijającym się producentem naczep i przyczep ciężarowych na indywidualne zamówienie klienta.

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy:

SERWISANTA - MECHANIKA NACZEP CIĘŻAROWYCH

Jeśli posiadasz:

- doświadczenie przy naprawach pojazdów samochodowych (przyczepy, naczepy ciężarowe)

- wiedzę z zakresu mechaniki, hydrauliki i pneumatyki

- umiejętność diagnozowania usterek

- prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E)

- umiejętność pracy pod presją czasu

- własną inicjatywę i umiejętność pracy w zespole

Powierzymy Ci następujące zadania:

- wykonywanie przeglądu i diagnostyki pojazdów

- serwis naczep, przyczep i samochodów ciężarowych

- naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki

A w zamian oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

- podnoszenie kwalifikacji i uprawnień

- pracę w młodym i pomocnym zespole

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dołączyć do naszej załogi, aplikuj!

Prześlij nam swoje CV za pomocą OLX. Zgłoszenia bez CV nie będą rozpatrywane.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W treści oferty prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę P.P. EMTECH SP. Z O.O. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Lokalizacja

Szczerców,

Łódzkie

Łódzkie, Szczerców
ID: 663387375