2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Dolnośląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Brzeg Dolny
Dodane 08 kwietnia 2024

Serwisant / Mechanik

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PCC Intermodal S.A. – Spółka z branży transportu intermodalnego,  należąca do międzynarodowej grupy kapitałowej PCC SE, zatrudniająca pracowników na terenie Polski i Niemiec, poszukuje kandydatów na stanowisko serwisant / mechanik:

Zadania:

 -       bieżące utrzymanie i naprawy naczep do przewozu kontenerów, ciągników siodłowych oraz urządzeń przeładunkowych.

 Wymagania:

-       wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie mile widziane o profilu mechanicznym;

-       znajomość zagadnień mechaniki pojazdowej;

-       dobra organizacja pracy;

-       prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

-     zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

-     ciekawą i odpowiedzialną pracę;

-     niezbędne narzędzia pracy;

-     szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego;

-     dofinansowania do wakacji;

-     spotkania integracyjne.

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 910238669