2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pobiedziska
Dodane 25 kwietnia 2024

Serwisant/mechanik ciągników rolniczych

Wynagrodzenie

9 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pobiedziska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Praca w Pobiedziskach 62-010

Firma VARIOTECHNIC w związku z dużym rozwojem poszukujemy serwisantów / mechaników / elektromechaników do pracy przy serwisowaniu/naprawie ciągników rolniczych. Specjalizujemy się w marce Fendt oraz Massey Ferguson.

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE ELEKTRYCZNE/ELEKTRONICZNE

Opis stanowiska:

  • Naprawy silników

  • Naprawy skrzyń biegów

  • Naprawy elektryczne

  • Diagnostyka komputerowa

  • Naprawy stacjonarne na warsztacie serwisu

  • Naprawy wyjazdowe u klienta (nieprzekraczające 1 dnia pracy)

Oczekujemy:

  • Zaangażowania oraz chęci poszerzania wiedzy

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów elektrycznych

  • Doświadczenie w branży mechanicznej

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •   stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)

  •   praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15

  •   miłą atmosferę w młodym i rozwijającym się zespole

  •   możliwość nadgodzin oraz pracy w sobotę - dobrowolne

Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Prosimy o przesłanie CV przez OLX

Lokalizacja

Pobiedziska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pobiedziska
ID: 746002201