2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Podkarpackie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Górno
Dodane 13 maja 2024

Serwisant, mechanik maszyn leśnych i pojazdów ciężarowych

Lokalizacja

Górno

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

W związku z rozwojem firmy poszukujemy mechanika. Szukamy osoby dyspozycyjnej i obowiązkowej na stanowisko mechanika maszyn i ciągników leśnych oraz pojazdów ciężarowych.

Opis stanowiska:

  • Dokonywanie okresowych przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń mechanicznych,

  • Remonty maszyn i urządzeń -  wykonywanie podstawowych czynności naprawczych,

  • Utrzymywanie w ruchu maszyn, pojazdów i urządzeń

  • Raportowanie awarii oraz usterek obsługiwanych maszyn, wykonanych napraw            i przeglądów maszyn

    Wymagania:

    • Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności,

    • Umiejętność pracy w zespole,

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

    • Podstawowa znajomość działania układów hydraulicznych, elektrycznych i mechanicznych

    • Mile widziana umiejętność spawania

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na cały etat, samozatrudnienie, zlecenie - do ustalenia

    • Stabilne zatrudnienie;

    • Ciągłość pracy

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży usług leśnych

    Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Lokalizacja

Górno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Górno
ID: 916726696