2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Stargard
Dodane 16 kwietnia 2024

Serwisant, Mechanik Maszyn, pomoc mechanika

Lokalizacja

Stargard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zawadzka sp. z o.o. jest dealerem firm Massey Ferguson, KUHN, Manitou i innych, w branży maszyn rolniczych działamy od wielu lat. Ze względu na intensywny rozwój firmy otwieramy rekrutację na stanowisko:

stanowisko: Serwisant, Mechanik Maszyn Rolniczych,

miejsce pracy: Stargard

Rzemieślnicza 12

Zadania:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn rolniczych,
  • przeglądy i konserwacja maszyn,
  • diagnozowanie usterek,
  • przygotowywanie maszyn nowych i używanych do odbioru przez klienta,
  • wypełnianie niezbędnej dokumentacji związanej z serwisem.

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne wyższe, średnie, lub zasadnicze,
  • mile widziane doświadczenie w branży rolniczej lub motoryzacyjnej,
  • znajomość obsługi komputera
  • zaangażowania, systematyczności i motywacji do pracy,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • samodzielnego działania w celu rozwiązywania pojawiających się problemów,
  • prawo jazdy kat. B+E lub B i T będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia w zależności od predyspozycji, poziomu umiejętności, efektywności, uzgodnionego zakresu i sposobu realizacji zleceń serwisowych,
  • pracę w młodym oraz ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju,
  • szkolenia stanowiskowe przeprowadzane w kraju i za granicą.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na Tel. 60*******12

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 770889147