2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tarczyn
Wiktoria Naworska
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant/Mechanik maszyn przemysłowych

Lokalizacja

Tarczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby na stanowisko Serwisant/Mechanik maszyn przemysłowych do firmy zajmującej się produkcją maszyn i części metalowych.

Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Lokalizacja: 05-555 Suchodół k. Tarczyna

oferujemy

  • stałą umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • wolne weekendy
  • wynagrodzenie uzależnione od Twoich kwalifikacji (jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania)
  • profesjonalne wdrożenie i możliwość rozwoju
  • pakiet benefitów pozapłacowych

zadania

  • serwis maszyn znajdujących się u klienta
  • reagowanie na awarie
  • wykonywanie serwisów gwarancyjnych, także za granicą (Hiszpania, Maroko)

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktycznej wiedzy z zakresu utrzymania ruchu na produkcji
  • znajomości mechaniki przemysłowej, budowy maszyn
  • gotowości do pracy w delegacjach (Hiszpania, Maroko)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarczyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Tarczyn
ID: 913618580