2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Komorniki
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant-Mechanik woj. wielkopolskie

Lokalizacja

Komorniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Bergerat Monnoueyr Sp. z o.o. – Oddział Eneria zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie projektów zasilania rezerwowego, kogeneracji, modułów energetycznych stosowanych w przemyśle energetycznym, kolejowym czy morskim przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii firmy CATERPILLAR®.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem koncernu CATERPILLAR® w Polsce w zakresie sprzedaży i serwisu zespołów prądotwórczych i silników przemysłowych. Ponadto wykonujemy instalacje elektryczne w całym zakresie wysokich, średnich i niskich napięć w obiektach przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Obecnie do działu Serwisu poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Serwisant - Mechanik woj. wielkopolskie

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie i województwa sąsiednie

Biuro: Komorniki, ul. Krzysztofa Kolumba 15

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

·         Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych, silników przemysłowych i agregatów prądotwórczych;

·         Niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy;

·         Spotkania integracyjne, szkolenia;

·         Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;

·         Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz

oszczędnościowy, karta lunchowa etc.;

·         Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

Zakres obowiązków:

·         Instalacja, obsługa oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników spalinowych i gazowych,

·         Obsługa systemów diagnostycznych silników i agregatów,

·         Testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,

·         Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

Wymagania wobec kandydatów:

·         Wykształcenie techniczne (preferowana specjalizacja: elektryka, automatyka mechanika i budowa maszyn),

·         Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Serwisie,

·         Łatwość w nawiązywaniu kontaktów zawodowych i współpracy w zespole,

·         Komunikatywność,

·         Chęć podejmowania nowych wyzwań,

·         Dokładność, rzetelność i uczciwość,

·         Prawo jazdy kat. B.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w treści przesłanego cv, przez Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w prowadzonych procesach rekrutacyjnych”.

Informujemy, że wyrażając powyższą zgodę masz prawo w dowolnym momencie wycofać lub zmienić zgodę, kierując informację o jej wycofaniu lub zmianie na adres: aktualizacja.rezygnacja(at)b-m.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Komorniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Komorniki
ID: 911886929