2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubuskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nowa Sól
Dodane 09 kwietnia 2024

Mechanik wózków widłowych i maszyn budowlanych

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowa Sól

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma transportowa w Nowej Soli poszukuje pracownika na stanowisko: SERWISANT WÓZKÓW WIDŁOWYCH.

Zakres obowiązków:

- Naprawa wózków widłowych oraz sprzętu budowlanego (koparki, ładowarki, zagęszczarki)

- Analiza przyczyn awarii

- Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i instalacji

- Wyjazd do klienta (1-2 razy w tygodniu)

Nasze wymagania:

- Znajomość silników benzynowych starego typu do lat 2000 ( bez elektroniki )

- znajomość silników diesla ( bez egr dpf itp )

- Prawo jazdy kat. C+E

- Dyspozycyjność w godzinach 8:00-16:00

- Wykształcenie techniczne: mechanika, elektryka, hydraulika w minimalnym stopniu (mile widziane doświadczenie przy naprawach silników diesla i benzynowych, ustawianiu zapłonu w silnikach benzynowych.)

- Znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych,

- Znajomość podstaw elektroniki,

- Wysoka kultura osobista

- Punktualność

- Sumienność

- Odpowiedzialność ( wiele maszyn jest sprzedawane na zachód gdzie rynek nie wybacza błędów ), albo coś jest zrobione dobrze albo informujemy o tym kupującego że coś jest do poprawki

Oferujemy:

- Auto służbowe

- Umowę o pracę ( wymiar pracy do ustalenia )

- Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, samochód, stały dostęp do internetu lecz nie wymagamy umiejętności pracy na komputerze, lecz jeśli ktoś potrzebuje sprawdzić momenty, schematy lub rysunki komputer zawsze jest pod ręką)

Miejsce pracy: Nowa Sól woj. Lubuskie

Praca na miejscu brak wyjazdów na awarie

Praca od: 8.00 - 16.00 lub 07:00-15:00

(do ustalenia)

Poszukujemy osoby z doświadczeniem i pasją do mechaniki.

Na tą chwilę nie poszukujemy osób młodych na początku kariery zawodowej.

Mile widziany kontakt telefoniczny

Prosimy o dopisanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Usługi Transportowe Marek Skrypak z siedzibą w 67-100 Nowa Sól"

Lokalizacja

Nowa Sól,

Lubuskie

Lubuskie, Nowa Sól
ID: 910543927