2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Świętokrzyskie
  5. Montaż i serwis - Skarżysko-Kamienna
Dodane 23 kwietnia 2024

Serwisant mobilny

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

W związku z dynamicznym rozwojem firma ROMER poszukuje osoby na stanowisko: Serwisant mobilny.

Twój zakres obowiązków

·         serwisowanie urządzeń u klientów,

·         montaż, konserwacja i naprawa urządzeń wchodzących w skład linii do malowania

proszkowego,

·         prowadzenie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz pierwszych uruchomień.

Nasze wymagania

·         gotowość do pracy w delegacji 5 dni w tygodniu,

·         umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka itp.),

·         znajomości podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, elektryki,

·         prawo jazdy Kat. B,

·         umiejętność czytania rysunku technicznego i schematu elektrycznego.

To oferujemy

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

·         pracę w największej firmie w branży w Polsce, w dynamicznym otoczeniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że w okresie 2 tygodni skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, którzy przesłali CV.

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 913936120