2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Bałuty
Dodane 16 kwietnia 2024

Serwisant montażysta robotów koszących, elektromechanik

Wynagrodzenie

4 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Serwisant, montażysta robotów koszących, elektromechanik

Jesteśmy renomowanym dealerem wiodących marek robotów koszących. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Monter, Serwisant robotów koszących, Elektromechanik.

 *Oferujemy:*

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Wynagrodzenie po okresie próbnym i przyuczeniu od 4000 zł netto.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie zespołu.

 *Wymagania:*

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Zdolności manualne i techniczne.

  • Mile widziane zainteresowanie mechaniką i elektroniką.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane – zapewniamy kompleksowe szkolenie.

*Zadania:*

  • Montaż i demontaż robotów koszących

  • Serwis, diagnozowanie oraz naprawa usterek

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim opisem motywacji.

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w innowacyjnej branży!

Nasza firma zapewnia możliwość pracy z najnowocześniejszymi technologiami oraz stały rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 911842183