2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Świętokrzyskie
  5. Montaż i serwis - Secemin
Dodane Dzisiaj o 07:46

Serwisant- monter ukladów chlodniczych i klimatyzacyjnych

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Secemin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Monter / serwisant, instalacji chłodniczych, klimatyzacji i pomp ciepła.

Miejsce pracy: Greenpoint Krzysztof Belicki 29-145 Secemin Tel. 788 335 080

Zakres obowiązków:

- montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych,

- bieżące naprawy w/w urządzeń    - praca w terenie, powrót każdego dnia

- Wymagane doświadczenie na proponowanym stanowisku,

- umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,

- kultura osobista i umiejętność pracy w zespole - brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości,

- uprawnienia Fgaz, uprawnienia SEP G1 do 1kV

- prawo jazdy B,

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- umowę o prace i terminowe wypłaty

- wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, doświadczenia i umiejętności,

- materiały, środki BHP itp.

- szkolenia podnoszące wiedzę i kwalifikacje   Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej bądź telefonicznie.

Lokalizacja

Secemin,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Secemin
ID: 899004794