2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Rewal
Dodane 13 maja 2024

serwisant parkomatów w gminie Rewal

Lokalizacja

Rewal

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Firma parkingowa o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby do sezonowej obsługi strefy płatnego parkowania w gminie Rewal

Stanowisko - serwisant

Miejsce pracy – Rewal, Pobierowo, Niechorze

Od kandydatów oczekujemy:

  • gotowości do pracy w terenie

  • samodzielności i inicjatywy

  • dobrej organizacji pracy

  • komunikatywności

  • sumienności, rzetelności, uczciwości

  • prawa jazdy kat. B

  • mile widziane wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektronicznym

Zakres obowiązków:

  •  serwis urządzeń parkingowych (drobne naprawy, restarty urządzeń, wymiana papieru

  • dbanie o stan wizualny sprzętu parkingowego

Oferujemy:

  • praca sezonowa od 1 czerwca do 15 września

  • umowa zlecenie - wynagrodzenie – 27,70 zł/godz.

  • elastyczny czas pracy - godziny pracy do uzgodnienia

  • szkolenie z obsługi parkomatów

Mile widziani studenci, uczniowie

CV prosimy przesyłać przez portal OLX.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Część informacyjna

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest City Parking Group S.A. z siedzibą w Grudziądzu, ul. Budowlanych 3, 86-300 Grudziądz. Administrator powołał Inspektora Danych Osobowych

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Lokalizacja

Rewal,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rewal
ID: 917979776