2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Wypędy
Dodane 24 kwietnia 2024

Serwisant/Pomocnik/Monter - klimatyzacja/wentylacja/pompy ciepła

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wypędy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

HAKOM Sp. z o.o. to firma rodzinna z ugruntowaną pozycją na rynku, zajmująca się produkcją, dystrybucją, importem, eksportem i serwisem urządzeń z branży HVAC.

Aktualnie rozbudowujemy nasz dział serwisu w związku z czym poszukujemy pracowników do długiej i stałej współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany stałą pracą w uczciwej firmie, która dba o swoich pracowników to aplikuj na stanowisko Serwisant/Monter/Pomocnik pracujący przy instalacjach wentylacji, klimatyzacji i pomp ciepła.

Miejsce pracy:

  • Wpędy (05-090), ul.Zdrojowa 2

  • obszar woj. mazowieckie

  • incydentalne krótkie delegacje

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy montaż urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i pomp ciepła

  • pomoc przy bieżących naprawach klimatyzacji i wentylacji,

  • pomoc przy serwisach i konserwacjach w/w itp.

  • praca w terenie (sporadyczne delegacje) w dni robocze

Wymagamy od Ciebie:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • znajomości budowy urządzeń, elektryki, automatyki,

  • min. wykształcenie zawodowe kierunkowe (instalacje sanitarne lub klimatyzacja)

  • uprawnienia SEP do 1kV i FGAZ-O (mile widziane i nie są warunkiem koniecznym)

  • umiejętności posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami,

  • kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole,

  • braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości,

  • nienagannego stany zdrowia, braku nałogów i niekaralności (palenie nam nie przeszkadza - innych nałogów w godzinach pracy nie tolerujemy),

  • prawo jazdy kat. B,

  • dbałości o narzędzia i powierzone mienie.

W zamian oferujemy Tobie:

  • stabilizację w postacie umowy o prace i terminowe wypłaty,

  • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, doświadczenia i umiejętności;

  • niezbędne materiały, środki BHP i narzędzia,

  • systematyczne szkolenia podnoszące wiedzę i kwalifikacje,

  • imprezy okolicznościowe stałe i wyjazdowe,

  • możliwość zakwaterowania.

Nie zwlekaj. Pisz zamiast dodawać do obserwowanych. Jutro to ogłoszenie może być nieakatualne!

Administratorem danych osobowych jest Hakom Sp. z o.o., NIP: 5212800038 z siedzibą w Wypędy przy ul. Zdrojowa 2, zwany dalej Administratorem. Administrator prowadzi operacje przetwarzania danych osobowych tylko na wewnętrzne potrzeby rekrutacji. Po zakończeniu procesu dane zostaną bezpowrotnie usunięte.

Lokalizacja

Wypędy,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wypędy
ID: 741188812