2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Pyskowice
Dodane 27 maja 2024

Serwisant - POLMARKUS sp. z o.o. Pyskowice

Lokalizacja

Pyskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy polską firmą, która niezmiennie od 30 lat działa stabilnie dostarczając najlepszy w branży asortyment piekarniczy i cukierniczy. Pracując z nami masz pewność, że jesteś w zaufanej i sprawdzonej firmie.

Zakres obowiązków:

  • Naprawa maszyn na terenie firmy,

  • Naprawa maszyn w siedzibie klienta,

  • Dostawa maszyn do klienta, szkolenie klientów z obsługi maszyn,

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów zgodnie z planem remontów i bieżącymi potrzebami,

  • Doradztwo techniczne oraz serwisowe,

  • Prowadzenie prostej dokumentacji serwisowej,

  • Współpraca podczas prezentacji wspólnie z naszymi partnerami handlowymi,

  • Usuwanie, analiza przyczyn powstawania usterek urządzeń i podejmowanie działań zapobiegawczych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Wiedza w zakresie mechaniki/elektryki i urządzeń chłodniczych,

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

  • Doświadczenie w wykonywaniu usług serwisowych w terenie - będzie dodatkowym atutem,

  • Zaangażowanie i gotowość do podróży służbowych głównie na terenie Polski,

  • Czynne prawa jazdy kat. B,

  • Motywacja do pracy,

  • Gotowość do pracy w terenie – powroty do firmy tego samego dnia.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • Dobrą atmosferę i wspierający zespół

  • Umowę o pracę

  • Szkolenie z naszymi serwisantami

  • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 918034689