2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Zachodniopomorskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Dołuje
ELIS
Dodane 01 maja 2024

Serwisant - Pracownik Działu Obsługi Klienta

Lokalizacja

Dołuje

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Tworzymy dla naszych klientów spersonalizowane rozwiązania świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wynajmu i serwisu tekstyliów dla każdego rodzaju działalności. Oferujemy odzież ochronną i roboczą, maty podłogowe oraz urządzenia z szeroko rozumianego zakresu utrzymania czystości.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Dołuje, Dobra (woj. Zachodniopomorskie)

Zadania

  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania telefoniczne i mailowe od Klientów,
  • Przyjmowanie zgłoszeń podczas godzin serwisowych od pracowników Klienta i podejmowanie stosownych działań,
  • Przyjmowanie reklamacji i nadzorowanie ich realizacji,
  • Prowadzenie prawidłowego obiegu odzieży,
  • Informowanie Klienta o nowych rozwiązaniach, usługach, możliwościach technicznych,
  • Zapewnienie wsparcia we współpracy z klientem dla współpracowników,
  • Prawidłowe prowadzenie ewidencji elektronicznej.

Oczekujemy

  • Prawa jazdy kat. B,
  • Pozytywnego nastawienia,
  • Zaangażowania,
  • Sprawności manualnej,
  • Doświadczenie w obsłudze systemu produkcyjnego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę dodatkową w 2 lokalizacjach (Dobra, Dołuje) wymiarze ok 80godz/msc (poniedziałek, czwartek i piątek).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w firmie, która jest od 25 lat na rynku,
  • Szkolenia wdrożeniowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dołuje,

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Dołuje
ID: 910849391