2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Krzyki
Dodane 01 kwietnia 2024

Serwisant rowerowy. doradca klienta.

Wynagrodzenie

35 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Poszukujemy osoby będącej pasjonatem sportów rowerowych, która będzie gotowa do pracy w sklepie z rowerami dziecięcymi, specjalnymi i nietypowymi.

Oferujemy:

  • pracę na umowę zlecenie lub B2B,

  • elastyczny grafik,

  • premię miesięczną,

  • możliwość poznania nowych technoligii i trendów w branży,

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,

  • szereg szkoleń, ułatwiających wdrożenie się do pracy,

  • swobodną i familijną atmosferę pracy,

Zakres obowiązków:

  • montaż i przygotowanie nowych rowerów do sprzedaży,

  • serwis rowerów,

  • pomaganie Klientom w doborze odpowiednich produktów,

  • dbanie o asortyment sklepu,

  • dbanie o dostępność i ekspozycję towaru,

  • rozwijanie się dzięki szkoleniom oraz (jeśli chcesz) dodatkowym odpowiedzialnościom.

  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Jeżeli:

  • kochasz rowery,

  • lubisz ludzi,

  • zmontowałaś/łeś więcje niż jeden rower :)

  • jesteś otwarta/y na nowe wyzwania i technologie,

  • jesteś osobą otwartą i pozytywnie nastawioną do świata,

to dzwoń, pisz lub poprostu przyjdź.

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś! A jeśli znasz kogoś, kto sprawdziłby się na tym stanowisku, przekaż link dalej. Dziękujemy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 908849661