2. Praca
  3. IT / telekomunikacja
  4. Wsparcie techniczne
  5. Wsparcie techniczne - Śląskie
  6. Wsparcie techniczne - Rybnik
Dodane 04 kwietnia 2024

Serwisant sieci telekomunikacyjnej

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się serwisem, budową i modernizacją sieci światłowodowych. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • miejsce pracy: Rybnik

  • serwisowanie sieci światłowodowej

  • projektowanie sieci światłowodowej

  • budowa i serwis napowietrznych sieci światłowodowych

  • budowa i serwis sieci światłowodowych wewnątrz budynków

  • budowa i serwis kabli światłowodowych w kanalizacji teletechnicznych wraz z zaciąganiem

  • podłączenia klientów końcowych

  • wykonywanie modernizacji sieci

Wymagamy:

  • brak przeciwwskazań dla prac wysokościowych

  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu

  • znajomość zagadnień sieciowych

  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy

  • wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie w działanie i osiąganie celów

  • chęć do tworzenia nowych rozwiązań i upór w ich wdrażaniu

  • mile widziane doświadczenie w spawaniu i pomiarach światłowodów

  • mile widziana dobra znajomość budowy komputera, w tym umiejętność diagnozowania usterek sprzętowych i programowych

  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • ciekawą pracę w młodym, profesjonalnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,

  • narzędzia pracy.

Zastrzegamy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej jak i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015 roku,;poz.2135z późn.zm.).”

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 644129215