2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Aniołki
Dodane 17 maja 2024

Serwisant Sprzedawca w branży GSM

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Obowiązki

- aktywna sprzedaż telefonów komórkowych i akcesoriów,

- weryfikacja i diagnoza telefonów przyjmowanych na serwis,

- dbanie o ekspozycję i pełne stany magazynowe produktów

- dbanie o nienaganny wizerunek punktu sprzedaży

Wymagania

-posiadasz umiejętności sprzedażowe

-obsługujesz komputer

-jesteś komunikatywny/a

-jesteś odpowiedzialny/a

-potrafisz zadbać o dobry wizerunek miejsca, w którym pracujesz

-nie chcesz zarabiać tylko podstawy, lecz masz ambicje na więcej i przede wszystkim masz chęć do pracy

Atutem byłoby gdybyś: miał/a doświadczenie w sprzedaży w branży GSM, elektroniki lub interesował/a się branżą GSM

Oferujemy

-pracę w stabilnej firmie i przyjaznej atmosferze

-umowę o pracę

-atrakcyjne premie sprzedażowe uzależnione od uzyskiwanych wyników sprzedażowych

-odpowiednie przeszkolenie

-prace od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w soboty 10-15

O nas

Jesteśmy firmą z ponad 25 letnim stażem na rynku GSM. Zajmujemy się serwisem, sprzedażą telefonów i akcesoriów.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 796385775