2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Dodane 28 kwietnia 2024

Serwisant sprzętu kosmetycznego i medycznego

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Mrotex Group działająca na rynku międzynarodowym od ponad 30 lat poszukuje osoby do pracy na pełen etat na stanowisku serwisanta. Obszarem działania firmy jest rynek kosmetyczny i medyczny. Jesteśmy producentem kostiumów do zabiegów masażu podciśnieniowego oraz dystrybutorem wielu sprzętów medycznych i kosmetycznych.

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu medycznego i kosmetycznego,

  • serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń medycznych i kosmetycznych - wykonywanie przeglądów i konserwacji,

  • instalacja sprzętu medycznego w danym regionie (delegacje służbowe),

  • prowadzenie dokumentacji serwisowej, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji,

  • regularne raportowanie bieżącej pracy,

  • kontrola stanu magazynu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii B,

  • podstawowa znajomość elektroniki, mechaniki i pneumatyki,

  • doświadczenie w naprawie i konserwacji urządzeń,

  • dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych,

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwości rozwoju w stabilnej firmie,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane tą ofertą prosimy o przesyłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia rozmowy kwalifikacyjnej.

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 909370213