2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdynia
  6. Montaż i serwis - Cisowa
Dodane 20 maja 2024

Serwisant stacji uzdatniania wody

Lokalizacja

Gdynia, Cisowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

PROMAT-WODA Sp. z o.o. należy do czołówki firm zajmujących się uzdatnianiem wody. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy oferują swoje doświadczenie i wiedzę z zakresu uzdatniania wody przy użyciu różnorodnych metod oraz kompleksowej obsługi instalacji na etapie projektowania i wdrażania, jak również ich późniejszego serwisu.

OPIS STANOWISKA:

  • Montaż stacji uzdatniania wody,

  • Serwis stacji uzdatniania wody,

  • Bieżące usuwanie usterek instalacji,

  • Wsparcie działu technicznego w zakresie doboru urządzeń, materiałów

WYMAGANE:

  • Wykształcenie najlepiej techniczne,

  • Prawo jazdy kategorii B (czynne),

  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe),

  • Zdolności manualne,

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • Chęć dalszego rozwoju zawodowego

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Aktualne uprawnienia SEP

OFERUJEMY:

  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Cisowa
ID: 917937922