2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Fabryczna
Dodane 15 kwietnia 2024

Serwisant systemów HVAC-praca mobilna

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko Serwisant HVAC.

Opis stanowiska:

  • Przeglądy i bieżącą obsługę serwisową urządzeń,

  • Wykonywanie napraw i usuwanie usterek,

  • Sporządzanie dokumentacji serwisowej z wykonanych prac,

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w serwisie i naprawach urządzeń i instalacji klimatyzacji i wentylacji-warunek konieczny

  • Znajomość budowy, obsługi i serwisu w/w urządzeń

  • Uprawnienia SEP oraz F-gaz

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość zagadnień oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC

  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole

  • Zaangażowanie, sumienność oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Dofinansowanie benefitów: prywatna opieka medyczna oraz karta sportowa/prywatne ubezpieczenie na życie

  • Forma pracy-mobilna

  • Doświadczony, wspierający zespół

  • Umowa o pracę

  • Swobodna atmosfera pracy i spotkania integracyjne

  • Wspólny udział w akcjach charytatywnych i społecznych

  • Płatny system poleceń pracowniczych

Zapraszam do przesłania CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 911883107