2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Kraśnik
Dodane 06 maja 2024

Serwisant techniczny

Lokalizacja

Kraśnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

·        Obsługa serwisowa kamer i osprzętu z nimi powiązanego (np. rejestratorów) w lokalizacjach Grupy PBI

·        Monitoring, instalacja, obsługa i konserwacji kamer

·        Instalacja i konfiguracja oprogramowania oraz sprzętu informatycznego typu drukarki, skanery

·        Prowadzenie dokumentacji technicznej

·        Bieżące wsparcie użytkowników

Wymagania:

·        Doświadczenie w pracach serwisowych sprzętu i kamer wizyjnych

·        Wykształcenie min. średnie techniczne

·        Znajomość podstawowych zasad związanych z serwisowaniem urządzeń elektronicznych

·        Wiedza ogólna z obszaru IT, znajomość standardów sieciowych

·        Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·        Praca na terenie woj. podkarpackiego, woj., lubelskiego, woj. świętokrzyskiego z miejscem biurowym w Kraśniku

·        Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat

·        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·        Możliwości rozwoju zawodowego

·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·        Dofinansowanie do Kart MultiSport

·        Zniżki na produkty

·        Nagrody za udział w Programie Rekomendacji Pracowniczych

·        Możliwość uczestnictwa w inicjatywach dobroczynnych – „Razem możemy więcej”

·        Cykliczne konkursy z nagrodami

·        Możliwość udziału w działaniach proekologicznych – „Razem możemy odpowiedzialnie”

Lokalizacja

Kraśnik,

Lubelskie

Lubelskie, Kraśnik
ID: 895090574