2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Białogard
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant/Technik Serwisu F&B

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białogard

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Diversey Polska Sp. z o.o., to światowy lider dostarczający profesjonalne produkty oraz rozwiązania w zakresie czystości i higieny w wielu branżach komercyjnych. Obejmują one produkty chemiczne, maszyny sprzątające, instalacje techniczne, serwis oraz profesjonalny konsulting.

Aktualnie nasza firma poszukuje współpracownika zamieszkałego w regionie województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego

Regionalny Przedstawiciel Serwisu Technicznego

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

·      Serwis urządzeń myjących w zakładach spożywczych

·      Instalację oraz naprawę systemów dozujących

·      Regulacja oraz optymalizacja pracy urządzeń

·      Audytowanie obsługiwanych obiektów oraz prace aplikacyjne

·      Terminowe raportowanie wykonanych działań

·      Organizacja podręcznego magazynku, aktywną kontrolę powierzonego magazynu części zamiennych

·      Współpraca z działem handlowym celem realizacji zadań

·      Podnoszenie kwalifikacji z zakresie wykonywanych zadań

Wymagania:

·      Wykształcenie o profilu technicznym

  • kandydat zamieszkały w województwie pomorskim lub zachodniopomorskim lub sąsiadującym

·      Doświadczenie w serwisie lub pracy w zakładzie produkującym żywność lub napoje

·      Umiejętność i doświadczenie w naprawie urządzeń elektrycznych oraz urządzeń mechanicznych

·      Uprawnienia SEP do 1 kV lub wiedza do uzyskania takich uprawnień

·      Mile widziane badania SANEPID uprawniające do pracy na terenie zakładu spożywczego (do ewentualnego uzupełnienia)

·      Dyspozycyjność oraz samodzielność działania

·      Wcześniejszy, bezpośredni kontakt z klientami

·      Prawo jazdy kat. B.

·      Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Dodatkowo:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz satysfakcję z wykonywanych zadań

  • Zdobycie nowego doświadczenia w międzynarodowym środowisku

  • Otwartą atmosferę współpracy

  • Umowę współpracy na bardzo dobrych warunkach finansowych (zatrudnienie lub własna działalność)

Samochód serwisowy, telefon komputer oraz narzędzia do wykonania zadań serwisowo-aplikacyjnych

Jeżeli jesteś zainteresowany i spełniasz wymagania to zapraszamy do przesłania CV

Zapewniamy dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli wraz z podpisem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr 101 poz. 926).

Lokalizacja

Białogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Białogard
ID: 907727929