2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Jasień
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant / Technik utrzymania ruchu

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, która od ponad 27 lat służy pomocą w zakresie dostarczania najwyższej jakości produktów oraz serwisu w celu utrzymania ciągłości produkcji oraz ruchu linii technologicznych i maszyn.

Cenimy relacje, kompetencje, elastyczność i jakość.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem REM Elbląg Sp. z o.o. poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lub

Zespołu serwisowego ( 2 osoby)

PRACA MOBILNA - obszar całego kraju

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie usług serwisowych w terenie,

  • Dokonywanie pierwszych uruchomień,

  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych,

  • Uzupełnianie serwisowych baz danych zgodnie z ustalonymi procedurami,

  • Dbałość o wizerunek firmy i profesjonalną obsługę klienta,

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek, awarii, problemów technicznych (osiowanie, wyważanie,  serwisy wentylatorów przemysłowych, etc.)

  • Praca z dokumentacją techniczną,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne, min. średnie,

  • Doświadczenie oraz znajomość branży i produktów technicznych,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.,

  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy, rzetelność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Umiejętność planowania oraz otwartość umysłu,

  • Przedsiębiorczość, energia oraz decyzyjność w codziennej pracy,

  • Dyspozycyjność

  • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany,

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Ciekawą pracę i ciągły rozwój,

  • Przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzeń, który doceni Twoje zaangażowanie i wyniki pracy,

  • Pracę w ciekawym, dynamicznym zespole z ludźmi nastawionymi na rozwój i współpracę,

  • Odpowiednie wdrożenie produktowe,

  • Dostęp do bazy wiedzy, szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zebranie doświadczeń i awans,

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, samochód służbowy.

Dołącz do nas!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 902879202