2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Dodane 18 kwietnia 2024

Serwisant Technologii

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

SERWISANT Technologii

  • Obowiązki

-monitorowanie efektywności pracy urządzeń biorących udział w produkcji biogazu,

-dbałość o utrzymanie ciągłości pracy maszyn i instalacji funkcjonujących na terenie biogazowni,

-sporządzanie dokumentacji serwisowej,

-montaż oraz naprawa urządzeń, maszyn i instalacji technicznych,

-wykonywanie prac serwisowych,

-koordynacja działań naprawczych.

  • Wymagania

-wykształcenie min. średnie techniczne (elektromechanika, budowa maszyn, mechanika)

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

-prawo jazdy kat. B,

-gotowość do wyjazdów służbowych,

-komunikatywność, samodzielność

-dobra organizacja pracy

  • Oferujemy

-zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B

-benefity pozafinansowe (MultiSport, ubezpieczenie grupowe)

-kompleksowe wdrożenie

-wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

-przejazdy służbowe liczone do czasu pracy, płatne nadgodziny.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji {zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych [Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000] oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady [UE] 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912641937