2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Sandra
Dodane 22 kwietnia 2024

Elektryk/Serwisant transformatorów (delegacje Europa)

Wynagrodzenie

7 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Posiadasz wykształcenie elektryczne lub pokrewne? Dołącz do zespołu serwisantów transformatorów mocy i pracuj na wyjazdach w Polsce i za granicą pod szyldem jednego z najbardziej prestiżowych Pracodawców na świecie!

Serwisant transformatorów/Elektryk

Siedziba Pracodawcy: Łódź

Obszar prac: cała Polska i zagranica (Europa i nie tylko)

Zakres zadań:

  • Serwis transformatorów u Klientów

  • Budowa i montaż transformatorów, dokonywanie pomiarów elektrycznych

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonanymi pracami serwisowymi

  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Częste podróże służbowe krajowe oraz zagraniczne

Wymagania:

  • Gotowość do częstych podróży służbowych zarówno w kraju jak i za granicą (wyjazdy kilkudniowe lub kilkutygodniowe, 3-8 tygodni)

  • Wykształcenie kierunkowe (Elektryk lub pokrewne) – wiedza z zakresu elektryki

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność obsługi narzędzi montażowych i pomiarowych

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Mile widziana praktyczna wiedza z zakresu budowy, montażu i pomiarów transformatorów mocy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy

  • Pełne wdrożenie do pracy podczas okresu szkoleniowego w trakcie pracy na różnych projektach w Polsce (od pół roku do roku czasu), po tym czasie możliwość pierwszych wyjazdów zagranicznych – obejmujących całą Europę, a nawet Singapur!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 7500-10000zł brutto miesięcznie + bardzo atrakcyjne dodatki oraz diety

  • Premia roczna do 30% (uzależniona od wyników firmy)

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi oraz samochodów serwisowych

  • Zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie podczas wyjazdów

  • Benefity: opieka medyczna Luxmed, ubezpieczenie grupowe Uniqa, dostęp do multikafeterii (100pkt co miesiąc)

  • Różnorodność projektów, w tym również projekty offshore

Zainteresowała Cię oferta? Zapraszamy do składania aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ

Lub skontaktuj się telefoniczni po więcej informacji: 66*******37

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 899414202