2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdańsk
  6. Montaż i serwis - Stogi z Przeróbką
Dodane 29 kwietnia 2024

Serwisant układów chłodniczych - Gdańsk

Lokalizacja

Gdańsk, Stogi z Przeróbką

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

BALTICON S.A. jest polską firmą logistyczno-handlową. Od ponad 30 lat pracujemy dla największych linii żeglugowych na świecie. Zajmujemy się transportem, serwisem oraz sprzedażą i wynajmem kontenerów morskich oraz prowadzimy depoty kontenerowe w Gdyni, Gdańsku, Szczecinie i w Warszawie. Działalność prowadzimy na terenie Unii Europejskiej, posiadamy oddziały w Polsce i w Hiszpanii. W naszej grupie pracuje ponad 250 osób.

W 2023 roku uruchomiliśmy nową usługę w postaci terminala kontenerowego inland, oferującą przewozy intermodalne oraz przeładunek pełnych kontenerów.

Pod marką Eco Containers prowadzimy działalność sprzedaży i wynajmu kontenerów morskich, chłodni oraz kontenerów mieszkalnych. W Gdańsku posiadamy zakład produkcyjny, gdzie dokonujemy modyfikacji kontenerów morskich.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Serwisant układów chłodniczych - Gdańsk

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków

  • przegląd i serwis układów chłodniczych oraz elektronicznych w agregatach

  • współpraca z poszczególnymi oddziałami firmy oraz Klientami na terenie województwa pomorskiego

  • praca zmianowa w godzinach 07:00 - 15:00, 15:00 - 23:00 (oraz weekendy) - zmiany są w systemie rotacyjnym

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • wykształcenie techniczne lub inżynieryjne (elektryka, elektrotechnika, chłodnictwo i klimatyzacja lub pokrewne)

  • prawo jazdy kat.B

  • gotowość do wyjazdów

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy zmianowej oraz wyjazdów służbowych

  • mile widziane osoby z uprawnieniami SEP i F-GAZ lub osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe + premia

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku logistycznym

  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do kursu języka angielskiego, dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego dla pracownika i jego rodziny, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego)

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży chłodniczej oraz uprawnień SEP i F-GAZ

Zachęcamy do Aplikacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Stogi z Przeróbką
ID: 911877763