2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Psie Pole
Dodane 21 kwietnia 2024

Serwisant urządzeń AGD

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

​​Serwisant urządzeń AGD

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie napraw i przeglądów urządzeń AGD najlepszych światowych marek: pralki, lodówki, zmywarki, inne małe AGD itp. w domu klienta i na warsztacie

• Protokołowanie wykonanych działań serwisowych

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe w naprawach AGD

• Zdolności manualne

• Kultura osobista, chęć rozwoju i nauki

• Obsługa komputera

Oferujemy:

• Interesującą pracę z ludźmi

• Szkolenia i profesjonalne narzędzia

• Zatrudnienie na umowę samozatrudnienia lub podwykonawstwo

• Możliwość stałego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności

• Zgrany i sympatyczny zespół

Benefity:

• Kawa/herbata na warsztacie

• Parking dla pracowników

O nas:

Nasza Firma działa od 1989 roku i obejmuje swoją działalnością Wrocław i Dolny Śląsk. Posiadamy autoryzację wiodących producentów sprzętu AGD. Nasz Zespół to bardzo doświadczona kadra chętna do dzielenia się wiedzą. Naprawiamy wszystkie sprzęty AGD: pralki, lodówki, kuchnie, zmywarki, ekspresy automatyczne, stacje pary, żelazka, odkurzacze itp.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 904754005