2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Bojanowo
Dodane 19 kwietnia 2024

Serwisant urządzeń chłodniczych

Lokalizacja

Bojanowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Opis stanowiska

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na ww. stanowisku będzie należało: naprawa i serwis urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych , a także prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami.

Wymagania

·   wykształcenie średnie techniczne: chłodnicze, elektryczne itp.

·   min. 2 letnie doświadczenie w pracy z urządzeniami chłodniczymi, wentylacyjnymi i klimatyzacyjnymi

·   prawo jazdy kat. B oraz umiejętność prowadzenia samochodu

·   odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

·   umiejętność lutowania twardego

·   umiejętności czytania schematów (elektrycznych i chłodniczych) i rysunków technicznych

·   znajomość zagadnień automatyki i elektryki mile widziana

·   zdolność do pracy na wysokości,

·   posiadanie uprawnień F - gazowych mile widziane

·   posiadanie uprawnień gazowych i SEP mile widziane

Oferujemy

·   w codziennej pracy pełen pakiet narzędzi podstawowych i specjalistycznych (samochód, telefon, komputer)

·   stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·   pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży chłodnictwa przemysłowego

·   realną możliwość rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

·   wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia

Prosimy o uwzględnianie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Lokalizacja

Bojanowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bojanowo
ID: 912877560