2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Swarzędz
Dodane 16 kwietnia 2024

Serwisant urządzeń grzewczych

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

InTech

Podstawą działalności naszej firmy jest serwis urządzeń grzewczych, wykonujemy uruchomienia, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kotłowni wodnych i parowych, gazowych i olejowych, stacji uzdatniania wody wraz z automatyką i infrastrukturą towarzyszącą.

Miejsce pracy: Zalasewo (pow. poznański)

Obowiązki:

  • Samodzielne serwisowanie, naprawy i montaże urządzeń grzewczych,

  • Organizacja zaplecza technicznego na potrzeby prac serwisowych,

  • Dbałość o pozytywną relację oraz satysfakcję Klienta z realizowanej usługi.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne,

  • Doświadczenie w pracy w zawodzie, szczególnie praca na samodzielnych stanowiskach,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uprawnienia SEP,

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon służbowy i inne,

  • Szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków.

  • przyjazny zespół

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez InTech w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 651384996